Avril Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Online


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Секси тайните на Аврил Лавин!

Go down 
АвторСъобщение
DaRk AvRiL
Супер Админ
Супер Админ
DaRk AvRiL


Брой мнения : 558
Age : 28
Registration date : 21.03.2008

Секси тайните на Аврил Лавин! Empty
ПисанеЗаглавие: Секси тайните на Аврил Лавин!   Секси тайните на Аврил Лавин! Icon_minitimeСря Апр 30, 2008 10:24 am

Секси
тайните на
Аврил Лавин
Преди няколко седмици тя се разсъблече пред американското списание Blender,последва интервю, в което тя не скри, че след няколко питиета е готова да забеави за задръжките."Аз съм известна с това, че се разхождам гола,когато се напия-заяви тогава.-В мен има нещо диво,което се вижда по наклонената плоскост и непрекъснато ме забърква в неприятности."Очевидни именно на тази " дива страна" се държат и най-откровените парчета в последния албум на 22-годишната Аврил Лавин.Като HOT, сингъла, посветен на съпруга й Дерик Уибли (27)."Искам да те зтворя в килера, когато няма никого.Искам да пъхна раката ти в джоба си, защото тие позволено-пее Аврил в песента и продължава.Не мога да спра почти не мога да дишам, караш ме да искам да крещя."Подобни думи определено не могат да оставят никого безчувствен.Как реагира самият Дерик?"Изпях му я и той целият се изчерви-издава Аврил-Беше много сладко.Имам най-горещият съпруг на света!Защо да не пея за това?"Наистина страхотна промяна за Аврил,особено като се има предвид как изглеждаше и се държеше преди две години.Благодарение на любовта и Дерик канадската бунтарка откри своята женственост и...страста:"Днес приемам сексоалността си-казва тя.Никога не съм била развратница, която си ляга с всеки, но с Дерик давам на страстта си свобода.Все пак той ми е съпруг!А и смятам, че е получил най-добрата съпруга, която може да му се падне."Доста самуоверено изказва, но очевидно Аврил не смята, че трябва да се крие зад фалшива скромност:"Аз съм абсолюутно доволна от себе си-подчертава тя.Смятам, че съм много секси.Обичам гърдите си например.Прекрасни са."При подоби откровеня остава само един-единствен въпрос:Важи и за Аврил всеизвестното клише:секс,наркотици и рокендрол?"Наркотици-не.Мразя наркотици сред моите приятели няма никой, които да си пада по тях.Наркотиците само те съсипват.Но алкохол и див секс?да естествено!И рокендрол естествено!"
Върнете се в началото Go down
http://girlicious.forum.st
 
Секси тайните на Аврил Лавин!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Online :: За Аврил :: Интервюта-
Идете на: