Avril Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Online


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пораснах,поумнях,но пак съм си същото момиче!

Go down 
АвторСъобщение
DaRk AvRiL
Супер Админ
Супер Админ
DaRk AvRiL


Брой мнения : 558
Age : 28
Registration date : 21.03.2008

Пораснах,поумнях,но пак съм си същото момиче! Empty
ПисанеЗаглавие: Пораснах,поумнях,но пак съм си същото момиче!   Пораснах,поумнях,но пак съм си същото момиче! Icon_minitimeСря Апр 30, 2008 10:23 am

"Пораснах, поумнях,но съм си същото момиче!"








Много промени се случиха при Аврил Лавин, откакто преди 3 години издаде своето последно CD. Певицата се омъжи за Дерик Уибли от Sum 41, направи своя актьорси дебют във филма " Fast Food Nation ",както и смени имиджа си с по- женствен.


В третия си албум "The Best Damn Thing " поп-пънк принцесата е променена, но е запазила основното си звучене,което я различава от сладникавите комерсиални певици.


Аврил разказва за албума, за брака и за новият си стил !!!


Репортер: Мина доста време преди да издадеш 3-тия си албум. Каква беше причината???


Аврил : Имах нужда да си почина малко, да се отдам изцяло на личния си живот. Снимах се в няколко филма , омъжих се, а след това отидох в студиото, но тъй като си пиша песните сама ми отне повече време , за да издам албума. Не исках да го претупвам , да бързам , а да бъда сигурна ,че наистина се е получил добре. Имах нужда и от време за себе си , да си поживея , да се забавлявам, да правя всичко онова ,което ми хрумне, независимо колко налудничиво и откачено е то.


Репортер: Как те промени сватбата???


Аврил : Не мисля ,че бракът ме е променил много , просто в личен план съм повече щастлива .





Репортер: Новият ти албум има доста позитивно звучене......


Аврил : За " The Best Damn Thing " черпих вдъхновение предимно от турнетата си и от възможността да издам онези парчета, който обичам да изпълнявам на живо. Идеята ми беше да издам забавен албум, едновременно с това да е енергичен ,мелодичен , но все пак да си е рок!


Репортер: Беше ли планирала да работиш заедно с мъжа си по парчетата в албума ???


Аврил : Не, не съм мислила предварително да работя с Дерик , просто така се получи . Записвах две парчета , които са поп-рок стил и си помислих,че той ще е перфектен за тях . Радвам се, че стана част от албума , тъй като харесваме сходни неща и си падаме по една и съща музика , а пък и той си е страхотен , нали си е мой мъж.


Репортер: Вече се снима в няколко филма -това ли е нещото, което си искала винаги да правиш, освен музиката ???


Аврил : Bсъщност започнах да се занимавам с актьорсво още от малка. Играех в училищни пиеси , пеех , а след това получих и договорът за албум , с който всичко в живота ми се промени. Харесва ми да се занимавам с музика ,но исках да се пробвам отново в киното.Очаквам с нетърпение да се снимам в някой готин филм , защото вярвам в себе си и мисля , че мога да се справя.


Репортер: Новият ти имидж е доста по-женствен. Как промени стила си от по-мъжкарски към по-момически ???


Аврил : Пораснах и започнах да ценя повече модата , да съм готова да експерементирам с вида си . Преди не носех рокли , но в момента го правя , защото аз самата го искам и защото ми харесва. Обличам се почече ежедневно , но обичам да си купувам всякакви дрехи и обувки , да съм различна , да нося това , което ми харесва.





Репортер: Хората те смятат за доста кораво и издръжливо момиче , малко мъжкарана , на която не и пука какво казва и прави .Промени ли се с това времето, с възрастта стана ли по мила , по сдържана ???


Аврил : Пораснах , поумнях,но пак съм си същото момиче! Винаги съм била честна към другите, винаги съм била самата аз, а не някой измислен комерсиален образ. Пряма съм , казвам това, което мисля, истинска съм и мисля,че именно това феновете ценят най-много в мен.


Репортер:Каква е причината да искаш да създадеш своя модна линия ???


Аврил: Голям фен съм на дрехите и смятам,че имам готини идеи.Цялата линия ще е повлияна от това ,което харесвам да нося, как аз изглеждам.Обичам черното, марките Dickies и Converse. Бих носила и високите токчета с черепи, всичко, свързано с рока.
Върнете се в началото Go down
http://girlicious.forum.st
 
Пораснах,поумнях,но пак съм си същото момиче!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Online :: За Аврил :: Интервюта-
Идете на: