Avril Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Online


 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Аз редовно си плюя по фотографите!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DaRk AvRiL
Супер Админ
Супер Админ
DaRk AvRiL


Брой мнения : 558
Age : 28
Registration date : 21.03.2008

Аз редовно си плюя по фотографите! Empty
ПисанеЗаглавие: Аз редовно си плюя по фотографите!   Аз редовно си плюя по фотографите! Icon_minitimeСря Апр 30, 2008 10:22 am

Аз редовно си плюя по фотографите


Продаваш милиони копия от албумите си, но за личния ти живот не се чува много.Как успяваш да го постигнеш?
Много съм потайна, що се отнася до връзките ми.На тях държа най-вече и за това не бия тъпан.Ацки е пошло папараците да те преследват на всчка крачка.
В сръвнение с връсничките ти Линдзи и Парис от по-добре успяваш да се скриеш от папараците....
- О тези момичета си го просят.На тях така им харесва, за това живеят.Аз мразя по петите ми да търчат фотоапарати и камери.Запазаната ми реплика за такива случаи е "Разкараите се от главата ми".Ако съм на турне или записи и папараците са се се накучили пред входа на хотела ми,ОК.Обаче ако отивам да пазарувам или при зъболекарч си и те ме преследват,вече мога да стана агресивна.
Преди време стана известна с това, че наплю един фотографи.Какво толкова погрешиха?
- О, аз редовно си плюя по фотографите.Години наред.В случая, с който съм се прочула, не е било, защо са ме обидили или такова.Направих го за развлечение.Пък и знаете ли какво, на тях им харесва.Направо си го търсят.
Да бе, вярно ли?Значи шсичко е било една грандиозна шега?
– Разбира се.Аз самата се смея, докато го правя.Чак след като се появиха въпросните ми "плюещи" снимки, хората не знам защо решиха, че не съм била в настроение.те не знаят какво правя, когато наистина не съм в настроение-тогава обикновено псувам.
Ако си тъжна?
- Тогава сигурно ще се обадя на близък човек, за да си приказваме .И за да ми олекне.
Хайде да си поговорим за мъже.Какво ще кажеш за младия Зак Ефрън от филма "Лак зо коса"
- Гледала съм постановката на Бродуей.А за филма само съм чувала и ми се иска да го гледам.Кой?Зак Ефрон ли?За първи път чувам името му.
А за Хари Потър поне чувала ли си?И ако да, фенка ли си му?
– Трябва ли да се засрамя много?Не съм гледала нито един филм за Хари Потър и не съм чела нито една книга за него.Знам горе-долу как изглежда Даниел Родклиф.Прилича на.....сори, ама на нищо не прилича.
Какво е да се снимаш топлес за корица на списание?
- Не бях топлес.Носех миниатюрен топ без презрамки, който скриваше гърдите ми,обаче след това те са обработили снимките с Photo Shop.Освен това точно тази снимка не трябваше да е на корицата, за това се почувствах малко, хм........прецакана.
Това е скандално.Значи са ти го направили зад гърба?
- Наречете го както искате.Просто се бяхме разбрали едно, а крайният резултат беше различен.Страниците вътре обаче се получих чудесни, в адски рокендрол стил.
Когато си на интервю и кажеш истината, след това съжаляваш ли малко, че си го направила?
- Не, мисля, че е готино да си честен.Винаги разкривам изстинската Аврил.
Обръснатата глава на Бритни Сиарс беше продадена на търг в сайта e-bay.Има ли нещо твое продадено там?
- Само автографи.Май не съм виждала нищо толкова шантаво мое разпродадено- за щастие.
Светът изглежда обсебен от Бритни.Мислиш ли, че тя е загубила усещане за реалността?
- Според мен тя просто е една от най-големите поп звезди и няколко пъти направи интересен избор, което на хората им се стори странно и ги шокира.Защото тя не е като всички останали.
Ти никога би ли направила нещо също толкова драстично със себе си, като да си обръснеш косата например, само и само да привличеш внимание?
- Няма нужда, аз получавам твърде много внимание и без това.Някои хора правят кариера само от това, че папараците ги следват на всяка крачка.Аз имам истинска кариера- познават ме заради музиката ми.
Върнете се в началото Go down
http://girlicious.forum.st
Miss Surprise^^
Редовен
Редовен
Miss Surprise^^


Брой мнения : 191
Age : 27
Registration date : 11.05.2008

Аз редовно си плюя по фотографите! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз редовно си плюя по фотографите!   Аз редовно си плюя по фотографите! Icon_minitimeНед Май 11, 2008 4:32 am

Продължавай в същия дух Ави You Rock! !!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
DaRk AvRiL
Супер Админ
Супер Админ
DaRk AvRiL


Брой мнения : 558
Age : 28
Registration date : 21.03.2008

Аз редовно си плюя по фотографите! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз редовно си плюя по фотографите!   Аз редовно си плюя по фотографите! Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 12:13 pm

Дано продължава да плюе наред.Така ще съм сигурна че вътрешно ще си остане същата дивачка Yahoo!
Върнете се в началото Go down
http://girlicious.forum.st
Sponsored content





Аз редовно си плюя по фотографите! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз редовно си плюя по фотографите!   Аз редовно си плюя по фотографите! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аз редовно си плюя по фотографите!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Online :: За Аврил :: Интервюта-
Идете на: